^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Koala Kid, nieustraszony miś (2012)

The Outback(2012)Koala Kid, nieustraszony miś / The Outback; (2012) - Lektor / PL; Reżyseria: Kyung Ho Lee; Scenariusz: Scott Clevenger, Chris Denk, Timothy Wayne Peternel; Produkcja: USA, Korea Południowa; Gatunek: Familijny, Animacja, Przygododowy; Czas: 1 godz. 25 min.; Dubbing: Tim Curry, Yvonne Strahovski, Alan Cumming, Rob Schneider, Nolan North, Frank Welker, Norm MacDonald, Bret McKenzie, Fred Tatasciore...
Johnny jest misiem koala, który wspólnie z diabłem tasmańskim o imieniu Hamish i małpką wabiącą się Higgens, przypadkiem kończy podróż na australijskiej pustyni. Próbując powrócić na właściwą drogę, są świadkiem polowania psów dingo na wielkoucha, którego z opresji ratuje kangur, armia wombatów i utalentowana w rzutach bumerangiem koala o imieniu Miranda. Kiedy sęp Borys donosi, ze gigantyczny krokodyl Bog ma zamiar zająć okolicę, Johnny ma okazję zaimponować Mirandzie, przeciwstawiając się złowrogiemu krokodylowi, który terroryzuje okolicę.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright