^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Rio 2 (2014)

Rio 2(2014)Rio 2 / Rio 2; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Carlos Saldanha; Scenariusz: Carlos Saldanha, Jenny Bicks, Yoni Brenner, Carlos Kotkin; Produkcja: USA; Gatunek: Animacja, Przygodowy, Komedia; Czas: 1 godz. 41 min.; Polski Dubbing: Grzegorz Drojewski, Agnieszka Dygant, Wiktor Zborowski, Piotr Bajtlik, Krzysztof Pluskota, Miłogost Reczek, Agata Buzek, Wojciech Paszkowski, Krzysztof Kowalewski...
Blu i Jewel razem z potomstwem postanawiają przeprowadzić się do Amazonii, by nauczyć dzieci jak powinny żyć prawdziwe ptaki.
Kontynuacja barwnych przygód bohaterów animowanego przeboju z roku 2011. Blu, Julia i trójka ich dzieci wiodą rodzinny tryb życia, ale Julia obawia się, że jej dzieci nigdy nie poznają, co to znaczy być wolnym ptakiem. Ku jej zdumieniu Blu postanawia zabrać całą rodzinę na wyprawę do dżungli. Wyruszają do Amazonii, gdzie na ich trop wpada dawny przeciwnik, Nigel.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright