^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Kot w butach 3D / Puss in Boots (2011)

Kot w butachKot w butach 3D / Puss in Boots; (2011) - Lektor / PL; Reżyseria: Chris Miller; Scenariusz: David H. Steinberg, Tom Wheeler, Jon Zack, Brian Lynch; Produkcja: USA; Gatunek: Animacja, Komedia, Przygodowy; Czas: 1 godz. 30 min.; Polski Dubbing: Wojciech Malajkat, Izabella Bukowska, Przemysław Stippa, Agnieszka Matysiak, Piotr Bąk, Marzena Trybałak...
Kot w Butach wraz z kompanami organizuje skok, mający na celu znalezienie i porwanie mitycznej gęsi znoszącej złote jaja.
Przygody uwielbianego przez wszystkich kota… przyjaciela Shreka… Kot w Butach, który jako mistrz fechtunku organizuje napad, którego celem jest kradzież mitycznej gęsi znoszącej złote jaja. Główną rywalką Kota będzie Kitty Kociłapka. Zanim jednak Kot w Butach poznał zielonego ogra, był już znanym w okolicy zawadiaką. Znakomita rozrywka dla widzów w każdym wieku!

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright