^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Robaczki z Zaginionej Doliny (2013)

Robaczki z Zaginionej DolinyRobaczki z Zaginionej Doliny / Minuscule - La vallée des fourmis perdues; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Thomas Szabo, Hélène Giraud; Scenariusz: Thomas Szabo, Hélène Giraud; Muzyka: Hervé Lavandier; Produkcja: Belgia, Francja; Gatunek: Przygodowy, Animacja, Familijny; Czas: 1 godz. 29 min.; Polski Dubbing: Andrzej Grabowski, Ryszard Dziduch...
Między czarnymi a czerwonymi mrówkami wybucha wojna o pudełko z kostkami cukru. W ich rywalizację wplątuje się zagubiona biedronka.
W malowniczych okolicznościach przyrody, wśród pozostałości po niedzielnym pikniku, wybucha wojna mrówek. Pracowite Czarne rywalizują z plemieniem Czerwonych o wielki skarb – pudełko pełne kostek cukru. Nieoczekiwanie, w ich zmagania o pyszne słodkości miesza się niesforna mała biedronka, która zgubiła rodziców. Waleczny robaczek przyłącza się do Czarnych i wspólnie z nimi broni skarbu przed czerwonymi łakomczuchami. To zaledwie początek niezwykłych przygód małej biedronki i jej przyjaciół w bajecznie kolorowej Zaginionej Dolinie.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright