^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Wodne dzieci / The Water Babies (1978)

Wodne dzieciWodne dzieci / The Water Babies; (1978) - Lektor / PL; Reżyseria: Lionel Jeffries; Scenariusz: Michael Robson; Produkcja: Polska, Wielka Brytania; Gatunek: Animacja, Dla dzieci, Przygodowy; Czas: 1 godz. 38 min.; Polski Dubbing: Barbara Paleczny, Filip Gębski , Ignacy Machowski, Jerzy Tkaczyk, Tadeusz Pluciński, Jacek Czyż, Dorota Lanton, Mirosława Morawska...
Dwunastoletni chłopiec odkrywa podwodny świat, w którym ludzie są więzieni przez złego rekina i jego towarzysza - węgorza.
Opowieść, której głównymi bohaterami są chłopiec Tom i jego pies Toby. Pozostałe postaci to mieszkańcy morskich głębin: wesołe wydry, oddział śmiesznych niedźwiedzi polarnych, oślizgły węgorz-szpieg, zawzięty krab Jock, konik morski Terence paradujący dumnie w korsarskiej kolczudze oraz ryba-miecz Claude w stroju D'Artagnana. Tom spotyka Elly - dziewczynkę-sierotę wychowywaną przez bogate wujostwo. Przebywając w domu dziewczynki, zostaje niesłusznie oskarżony o kradzież przez jej wuja. Chłopiec ucieka, skacze wraz z Tobym do wody i razem opadają na dno. Tom spotyka wydry i od jednej z nich dowiaduje się, że może wrócić na powierzchnię tylko za sprawą wodnych dzieci, które żyją gdzieś w głębi oceanu.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright