^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Wielka przygoda Clifforda (2004)

Wielka przygoda CliffordaWielka przygoda Clifforda / Clifford's Really Big Movie; (2004) - Lektor / PL; Reżyseria: Robert C. Ramirez; Scenariusz: Robert C. Ramirez, Rhett Reese ; Produkcja: USA; Gatunek: Animacja, Przygodowy; Czas: 1 godz. 13 min.; Obsada: Wilmer Valderrama, Jenna Elfman, Grey DeLisle, Wayne Brady, John Ritter, Judge Reinhold, Kel Mitchell, John Goodman...
Clifford i jego kumple jadą za miasto na wycieczkę. Nagle dowiadują się o konkursie, w którym można wygrać roczny zapas ich ulubionych przysmaków! Wraz z nowymi przyjaciółmi, latającą wiewiórką Shackefordem i Rodrigo Chihuahua o stalowych mięśniach, menażeria próbuje zmienić straszną porażkę w oszałamiające zwycięstwo! Jak zawsze wielkie serce Clifforda sprawia, że wszyscy mają szansę na wygraną.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright