^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Jak wytresować smoka 2 (2014)

How to Train Your Dragon 2Jak wytresować smoka 2 / How to Train Your Dragon 2; (2014) - Lektor / PL; Reżyseria: Dean DeBlois; Scenariusz: Dean DeBlois; Produkcja: USA; Gatunek: Fantasty, Animacja, Familijne; Czas: 1 godz. 23 min.; Polski Dubbing: Grzegorz Drojewski, Danuta Stenka, Miłogost Reczek, Julia Hertmanowska, Tomasz Błasiak, Szymon Kuśmider, Julia Kamińska, Tomasz Traczyński...
Pięć lat po zjednoczeniu rasy smoków oraz ludzi Czkawka i Szczerbatek stają do obrony wyspy Berk przed niebezpiecznymi dzikimi bestiami, a także tajemniczym Smoczym Jeźdźcem.
Pierwsza z dwóch kontynuacji wielkiego przeboju kina animowanego, w której poznamy dalsze przygody młodego Wikinga o imieniu Czkawka i jego udomowionego smoka Szczerbatka. W drugim rozdziale planowanej trylogii nierozłączna para musi stanąć w obronie pokoju i ocalić przyszłość ludzi i smoków przed żądnym władzy Drago.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright