^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Dolina paproci (1992)

Dolina paproci(1992)Dolina paproci / FernGully: The Last Rainforest; (1992) - Lektor / PL; Reżyseria: Bill Kroyer; Scenariusz: Jim Cox; Produkcja: Australia, USA; Gatunek: Animacja, Familijne; Czas: 1 godz. 16 min.; Dubbing: Samantha Mathis, Christian Slater, Robin Williams, Tim Curry, Jonathan Ward, Grace Zabriskie, Geoffrey Blake, Robert Pastorelli, Cheech Marin, Tommy Chong...
Crysta, nieostrożny elf mieszkający w dolinie paproci spotyka pewnego dnia człowieka, który razem z grupą robotników wycina drzewa. Przypadkowo zmienia go do niskich rozmiarów. Zak poznaje wtedy krainę gdzie żyje Crysta, życie elfów i innych istot żywych w lesie. Rozumie jak wielki błąd popełnił raniąc drzewa i niszcząc przyrodę. Zakochuje się także w swojej towarzyszce. Niestety już jest chyba za późno na uratowanie lasu przed robotnikami i złym Hexusem. Musi stawić im czoła.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright