^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Bezuchy zając i uszaty pisklak (2013)

Bezuchy zajac i uszaty pisklakBezuchy zając i uszaty pisklak / Keinohrhase und Zweiohrküken; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Til Schweiger, Maya Gräfin Rothkirch; Scenariusz: Klaus Baumgart, Piet De Rycker; Produkcja: Niemcy; Gatunek: Animowany; Czas: 1 godz. 16 min.; Dubbing: Ranja Bonalana, Hans-Joachim Heist, Rick Kavanian, Emma Schweiger, Til Schweiger, Matthias Schweighöfer, Fahri Yardim...
Sympatyczny i utalentowany zajączek nie może znaleźć przyjaciół. Nikt nie chce się z nim bawić, gdyż nie ma uszu. Pewnego dnia osamotniony zwierzak znajduje pod drzwiami swojego domku jajko. Niebawem wykluwa się z niego niezwykły uszaty kurczak. Między jednym i drugim błyskawicznie rodzi się przyjaźń, która zapoczątkuje niezapomniane przygody. Wzruszające kino familijne w reżyserii Mayi Gräfin Rothkirch (serial "Gwiazdka Laury") oraz popularnego aktora Tila Schweigera ("Bandyta", "Miłość z przedszkola"). Scenariusz do filmu oparto na powieści napisanej przez Klausa Baumgarta i Tila Schweigera.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright