^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Wielka szóstka / Big Hero 6 (2014)

Big Hero 6(2014)Wielka szóstka / Big Hero 6; (2014) - Napisy / PL.; Reżyseria: Don Hall, Chris Williams; Scenariusz: Jordan Roberts, Robert L. Baird, Daniel Gerson; Produkcja: USA; Gatunek: Animacja, Sci-Fi, Komedia, Akcja; Czas: 1 godz. 42 min.; Dubbing: Scott Adsit, Ryan Potter, Daniel Henney, T.J. Miller, Jamie Chung, Damon Wayans Jr., Genesis Rodriguez, James Cromwell, Alan Tudyk, Maya Rudolph...
Młody Geniusz Robotyki i Wielki Robot Pielęgniarz. Czy zdołają pokonać człowieka w Masce i uratować miasto?
Baymax – wielki, przytulaśny robot to taki… Kubuś Puchatek. Niepozorny fajtłapa, którego celem jest leczyć. Jego pacjentem jest główny bohater o imieniu Hiro który przez cały film zmaga się z emocjami.
Animacja jak zwykle genialna, tło niesamowite. Podsumowując: tak, tak, tak: zdecydowanie polecam! Właśnie wróciłam z kina i naprawdę bardzo mi się podobało, mimo tego, że fanką filmów akcji nie jestem. Oglądając San Fransokyo (skonstruowane jako „miks” San Francisco i Tokyo – przyp red.) co jakiś czas odkrywałam miejsca które bardzo przypominają miasto. Koniecznie przesiedźcie napisy końcowe; tak jak to Disney na swoim faceboku powiedział „Prawdziwy fan zostaje do końca napisów”.
"Wielka Szóstka" to najnowsza komedia twórców "Krainy lodu", inspirowana komiksem Marvela o tym samym tytule. Pełna humoru opowieść o niezwykłej przyjaźni pomiędzy młodym geniuszem Hiro a jego robotem o wielkiej posturze i wielkim sercu, Baymaxem. Wypadek podczas pokazów robotyki staje się początkiem serii wydarzeń zagrażających bezpieczeństwu całego miasta San Fransokyo. Pragnąc odkryć źródło zagrożenia i aby zapobiec zbliżającej się katastrofie, Hiro wraz z przyjaciółmi - nieustaraszoną ryzykantką, neurotycznym miłośnikiem porządku, genialną chemiczką, zwariowanym fanem komiksów oraz nieco nadopiekuńczym Baymaxem - tworzy Wielką Szóstkę ultranowoczesnych bohaterów. Czy nowoczesne technologie i przyjaźń wystarczą, by pokonać tajemniczego przeciwnika?
Jak wytresować robota - (autor: Dai zaufany recenzent)... Hiro, główny bohater "Wielkiej Szóstki", nie jest typową postacią w filmach Disneya. Można o nim powiedzieć, że ma większy mózg niż serce. Musi się jednak nauczyć, że kierując się tylko i wyłącznie rozumem, nie zajdzie daleko. Dopiero dodając do posiadanej wiedzy buzujące w nim uczucia, zostanie bohaterem. Oczywiście z pomocą pewnego pociesznego robota i czwórki przyjaciół-dziwaków... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright