^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Piorun / Bolt (2008)

piorun(2008)Piorun / Bolt ; (2008) - Lektor / PL; Reżyseria: Chris Williams, Byron Howard; Scenariusz: Dan Fogelman, Chris Williams; Produkcja: USA; Gatunek: Animacja, Familijny, Komedia; Czas: 1 godz. 36 min.; Polski Dubbing: Borys Szyc, Julia Kunikowska, Sonia Bohosiewicz, Tomasz Karolak, Wojciech Paszkowski, Krzysztof Kowalewski, Jerzy Kryszak, Robert Górski...
Psia gwiazda, Piorun, przez przypadek trafia do Nowego Jorku, gdzie przekonuje się, że nie potrzebuje magicznych mocy, by być bohaterem.
Piorun jest gwiazdą Hollywood – psim aktorem, który wciela się w postać superbohatera. Kiedy przypadkowo trafia do Nowego Jorku i rozpoczyna podróż przez cały kraj, wierzy, że rzeczywiście posiada magiczne moce – tak jak grana przez niego postać. Dzięki tej niezwykłej przygodzie i pomocy dwójki wiernych przyjaciół – bezdomnej kotki i uzależnionego od telewizji chomika, Bolt odkryje, że aby być prawdziwym bohaterem nie potrzeba cudownych mocy, ani magii.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright