^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Latająca maszyna (2011)

The Flying MachineLatająca maszyna / The Flying Machine; (2011) - Lektor / PL.; Reżyseria: Martin Clapp, Geoff Lindsey; Scenariusz: Geoff Lindsey; Produkcja: Chiny, Indie, Norwegia, Polska, Wielka Brytania; Gatunek: Animacja, Familijny, Fantasy, Przygodowy; Czas: 1 godz. 16 min.; Dubbing: Anna Dereszowska, Wojciech Paszkowski, Jan Rotowski, Heather Graham, Lang Lang, Jamie Munns, Nina Falana, Kizzy Mee...
Na akcję filmu składają się dwie historie, w których kluczową rolę odgrywa magiczna machina, unosząca bohaterów w podniebną odyseję, godną porównań z pixarowskim "Odlotem". W części pierwszej dwójka dzieci odnajduje stary fortepian, który skrywa niezwykłą tajemnicę. Instrument zamienia się w latającą maszynę i zabiera bohaterów w pełną przygód podróż po Europie. W części drugiej - londyńska bizneswoman Georgie, para jej dzieci oraz pianista Lang Lang zostają wciągnięci do świata animowanego filmu 3D, gdzie czeka ich misja sprowadzenia latającej machiny z powrotem do Polski.
Familijna produkcja animowano-aktorska twórców oscarowego "Piotrusia i Wilka", zrealizowana w nowatorskiej technologii 3D, wykorzystanej wcześniej w "Avatarze". Fabuła filmu dzieli się na dwie części. W części I dwójka dzieci odnajduje stary fortepian, w którym zaklęta jest dusza Chopina. Instrument zamienia się w latającą maszynę i zabiera bohaterów w pełną przygód podróż po Europie. W części II – londyńska bizneswoman Georgie, para jej dzieci oraz pianista Lang Lang zostają wciągnięci do świata animowanego filmu 3D, gdzie czeka ich misja sprowadzenia latającej machiny z powrotem do Polski, do kraju urodzenia Fryderyka Chopina.
byłem w szoku ... - (autor: Lexiutu)... .. kiedy 70 procent opuściło salę kinową po 15 minutach. a było to oczywiście przedstawicielki tak zwanego nurtu gimbusów wraz ze swymi pociechami ... ... one też były w szoku że to nie kolejna produkcja rodem w stylu holywood ... a film naprawdę godny uwagi... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright