^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Smerfy: Legenda Smerfnej Doliny (2013)

The Smurfs-The Legend of Smurfy HollowSmerfy: Legenda Smerfnej Doliny / The Smurfs: The Legend of Smurfy Hollow; (2013) - Lektor / PL; Reżyseria: Stephan Franck; Scenariusz: Todd Berger; Produkcja: USA; Gatunek: Animacja, Krótkometrażowy; Czas: 0 godz. 21 min.; Polski Dubbing: Paweł Wiśniewski, Bartosz Martyna, Ewa Prus, Marek Robaczewski, Radosław Popłonikowski, Stefan Knothe, Maciej Kowalik, Grzegorz Kwiecień...
Mała ciuchcia pracuje w zaczarowanej krainie. Jej kierownikiem jest mówiąca wieża ciśnień, a ona sama zajmuje się pomaganiem większym lokomotywom w bazie. Ich zadaniem jest dostarczać dzieciom sny i marzenia. Pewnego dnia dochodzi do wypadku i do magicznego świata dostaje się jedno z dzieci z rzeczywistości. Pojawienie się gościa wywołuje katastrofę i zawalenie się tunelu do świata zewnętrznego. Winą za wypadek zostaje obarczona stara żelazna lokomotywa. Mała ciuchcia postanawia jej pomóc.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright