^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Król Lew II: Czas Simby (1998)

Lion King II(1998)Król Lew II: Czas Simby / The Lion King II: Simba's Pride; (1998) - Lektor / PL; Reżyseria: Darrell Rooney; Scenariusz: Cindy Marcus, Flip Kobler; Produkcja: Australia, USA; Gatunek: Animacjam, Familijnym, Musical, Przygodowy; Czas: 1 godz. 18 min.; Obsada-Głosy: Andy Dick, Matthew Broderick, Robert Guillaume, Moira Kelly, Nathan Lane, Jason Marsden, Suzanne Pleshette, Ernie Sabella...
Ciąg dalszy historii Simby i jego plemienia. Tym razem film opowiada nam historię córki Simby i Nali - Kiary, która jest jedyną szansą na pogodzenie dwóch zwaśnionych plemion lwów. Jest to typowa Disneyowska opowieść o miłości, tym razem zakwitłej pomiędzy dwoma młodymi lwiątkami. Choć jest to dalszy ciąg wspaniałej animowanej serii, to jednak nie jest to już ten sam Król Lew, choć wart jest poświęcenia uwagi zwłaszcza dla młodszych widzów.

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright