^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Transmisja z Porwania / Default (2014)

Default (2014)Transmisja z Porwania / Default; (2014) - Lektor / PL; Reżyseria: Simon Brand; Scenariusz: Jim Wolfe Jr., Dan Bence; Produkcja: USA; Gatunek: Thriller; Czas: 1 godz. 35 min.; Obsada: Katherine Moennig, David Oyelowo, John Burke, Senyo Amoaku, Stephen Lord, Jeanine Mason, Mohamed Dione, Connor Fox, James C. Victor, Jeanne Baron, Benjamin A. Onyango...
Somalijczycy porywają prywatny samolot. Ich jedynym żądaniem jest, aby znajdujący się na pokładzie dziennikarz przeprowadził z nimi wywiad.
Samolot z ekipą Wiadomości i słynnym dziennikarzem Frankiem Saltzmanem zostaje porwany zaraz po starcie z lotniska na Seszelach przez grupę terrorystów z tajemniczym somalijskim piratem na czele, znanym jako Atlas. Reporterom wydaje się na początku, że sprawa jest prosta, a porywaczom chodzi o okup. Jednak przywódca grupy ma dość nietypowe żądanie - chce przeprowadzić wywiad z Saltzmanem. Dziennikarz zgadza się na to ze względu na bezpieczeństwo swoich przyjaciół. Szybko jednak okazuje się, że nie będzie to zwykła rozmowa, a mordercza wręcz walka umysłów z niezwykle inteligentnym porywaczem... (źródło: http://vod.interia.tv/film/Transmisja-z-porwania )
TYTUŁ PL i OPIS FILMU - (markus1511_2)... " TRANSMISJA Z PORWANIA ". Samolot z ekipą Wiadomości i słynnym dziennikarzem Frankiem Saltzmanem zostaje porwany zaraz po starcie z lotniska na Seszelach przez grupę terrorystów z tajemniczym somalijskim piratem na czele, znanym jako Atlas (David Oyelowo).... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright