^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Imperium robotów. Bunt człowieka (2014)

Robot OverlordsImperium robotów. Bunt człowieka / Robot Overlords; (2014) - Lektor / PL; Reżyseria: Jon Wright; Scenariusz: Jon Wright, Mark Stay; Produkcja: Wielka Brytania; Gatunek: Akcja, Sci-Fi; Czas: 1 godz. 30 min.; Obsada: Ben Kingsley, Gillian Anderson, Callan McAuliffe, Ella Hunt, James Tarpey, Milo Parker, Craig Garner, Steven Mackintosh, Geraldine James...
Pochodzące z odległej galaktyki roboty opanowują Ziemię, a ocalałym ludziom wszczepiają kontrolujące implanty. Grupa młodych buntowników postanawia to zmienić.
W niedalekiej przyszłości Ziemia zostaje podbita przez roboty. Mieszkańcy naszej planety, oznakowani implantami monitorującymi ich aktywność życiową, nie mogą opuszczać domów, a złamanie zakazu karane jest śmiercią. Dziesięcioletni Connor (Milo Parker), który stracił rodziców w trakcie inwazji, mieszka teraz z Seanem (Callan McAuliffe), jego matką Kate (Gillian Anderson) i parą znajomych nastolatków. Kiedy chłopiec przypadkowo odkrywa, jak zneutralizować implanty, jego przyjaciele postanawiają skorzystać z okazji i rzucić wyzwanie maszynom. Opuszczają miasto i wyruszają na poszukiwanie zaginionego ojca Seana – wojskowego pilota Danny'ego (Steven Mackintosh). Tropem bohaterów podąża diaboliczny Pan Smythe (Ben Kingsley) – zdrajca na usługach sztucznej inteligencji. Gdy wszystko wydaje się stracone, a pogoń jest tuż tuż, Sean odkrywa w sobie niezwykłą moc, która może zadecydować o wyniku nadchodzącej batalii ludzi z robotami.
Przyzwoity - (autor: Borys_17)... Najważniejsze przy ocenianiu tego filmu jest pamiętać, że to film DLA DZIECI. I wtedy znikają wszystkie bóle dupy: co robią G. James, B. Kingsley czy G. Anderson w tym filmie? dlaczego efekty są takie słabe? dlaczego fabuła tak bardzo uproszczona? Ano właśnie dlatego, że młodszy widz też potrzebuje czegoś dla siebie. Oczywiscie czegoś na miarę czasów, w końcu mówimy o pokoleniu gier komputerowych. Historia ... czytaj dalej
super - (autor: romangraff)... niech się terminator schowa czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright