^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Uzbrojony / By the Gun (2014)

uzbrojony(2015)Uzbrojony / By the Gun; (2014) - Lektor / PL; Reżyseria: James Mottern; Scenariusz: Emilio Mauro; Produkcja: USA; Gatunek: Dramat, Kryminalny; Czas: 1 godz. 40 min.; Obsada: Ben Barnes, Leighton Meester, Toby Jones, Harvey Keitel, Slaine, Tully Banta-Cain, Paul Ben-Victor, William Bloomfield, Bonnie Belle Skinner, Jack Chausse, Julie Ann Dawson, Billy Concha, Ritchie Coster...
Nick Tortano marzy o władzy i dużych pieniądzach. Po latach na służbie u gangsterów decyduje się zadbać o własne interesy. Gdy zakochuje się w córce wpływowego przestępcy, zaczynają się kłopoty.
Mający włoskie korzenie Nick Tortano (Ben Barnes) jest sprytny jak mało kto. Związany z półświatkiem, marzy o władzy oraz dużych pieniądzach. Po latach wysługiwania się gangsterom Nick decyduje się w końcu zadbać o własne interesy. Udaje mu się przekonać szefa bostońskiej mafii (Harvey Keitel), żeby na niego postawił. Początkowo wszystko układa się po jego myśli. Kiedy jednak Nick poznaje Ali (Leighton Meester), córkę wpływowego gangstera Tony’ego Matazano (Ritchie Coster), w jego życiu pojawia się coraz więcej kłopotów.
Osadzona w bostońskim półświatku, gangsterska opowieść w reżyserii Jamesa Motterna (W drodze). Czerpiący z najlepszych wzorców obraz zachwyca sprawnie prowadzoną fabułą oraz i świetnym tempem akcji. Wyraziste kreacje stworzyli w filmie wykonawcy głównych ról: Ben Barnes (Opowieści z Narnii: Książę Kaspian, Dorian Gray), Leighton Meester (serial Plotkara, Współlokatorka), nominowany do Złotego Globu Toby Jones (film TV Dziewczyna Hitchcocka, Igrzyska śmierci), wyróżniony nominacją do Oscara Harvey Keitel (Bugsy, Fortepian) oraz Slaine (Gdzie jesteś Amando?, Zabić, jak to łatwo powiedzieć).

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright