^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Cudowny smak faworków (2015)

Le gout des merveillesCudowny smak faworków / Le gout des merveilles; (2015) - Lektor / PL; Reżyseria: Éric Besnard; Scenariusz: Éric Besnard; Produkcja: Frahcja; Gatunek: Komedia, Dramat, Romans; Czas: 1 godz. 48 min.; Obsada: Virginie Efira, Benjamin Lavernhe, Lucie Fagedet, Léo Lorléac'h, Hervé Pierre, Hiam Abbass, Laurent Bateau, Nathalie Beder, France Darry, Valentin Merlet...
Pewnego dnia w życiu Louise (Virginie Efira), wdowy wychowującej samotnie dwójkę dzieci, dochodzi do wydarzenia, które odmienia jej życie. Podczas przejażdżki samochodem potrąca obcego mężczyznę, Pierre'a (Benjamin Lavernhe). Kobieta postanawia się nim zaopiekować.

Magiczny klimat francuskiej prowincji i dużo humoru. Krzepiąca komedia romantyczna w reżyserii Érica Besnarda ("Babylon A.D.") to historia tego jak wiele rzeczy w naszym życiu dzieje się przez przypadek. W roli głównej znana z filmów "To nie miłość" i "Facet na miarę" belgijska aktorka Virginie Efira.
Louise (Virginie Efira), wdowa z dwójką dzieci, potrąca swoim samochodem mężczyznę imieniem Pierre (Benjamin Lavernhe). Nękana poczuciem winy, postanawia się nim zaopiekować, póki nie wróci on do pełni zdrowia. Tajemniczy mężczyzna oprócz ran wynikłych z wypadku ma również wiele problemów z przeszłości. Okazuje się, że dwójka doświadczonych przez życie ludzi może pomóc sobie nawzajem o wiele bardziej niż sądziła.
6/10-(autor: reptile2006)... Naprawdę niezły film... ciepły, przyjemny klimat... no i do tego aktorska grająca główną bohaterkę... idzie się zakochać... Podobało mi się. 6/10 !... czytaj dalej

www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright