^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Grażyna A. Adamska -Bractwo Dusz

Grazyna A. Adamska "ZACZNIJ URZECZYWISTNIAĆ SWOJE MARZENIA! ZRÓB TO JUŻ TERAZ". -E.J.Hicks
Grażyna A. Adamska, rocznik 1978, mieszka w Warszawie i pracuje w prywatnej telewizji. Z wykształcenia jest licencjonowanym marketingowcem ze specjalizacją w negocjacjach. Zadebiutowała jesienią 2011 roku książką „Bractwo Dusz, Księga 1“. W październiku 2012 roku ukazała się kolejna część - "Bractwo Dusz, Księga 2", a w marcu 2013 - "Bractwo Dusz, Księga 3".
W sumie ma się ukazać 9 części tej powieści. Książka opowiada o przygodach szesnastoletniej Grace i jej przyjaciół, którzy muszą zmierzyć się nie tylko z własnym przeznaczeniem, ale także z potężnym złem, które zagraża Wszechświatowi.
Jest miłość, nienawiść, przyjaźń, zazdrość i wiara w to, że świat nie jest czarno-biały, ale ma kolory tęczy.
„Bractwo Dusz” wyróżnia to, iż autorka w sposób niezwykle ciekawy wprowadza w świat ezoteryki. Pojawiają się kamienie i ich tajemna moc, magiczne znaczenie drzew i roślin, dowiadujemy się o runach i ich właściwościach, są Bratnie Dusze, Energie Żywiołów i Tao, a wszystko to ociera się o mitologię grecką, nordycką i germańską.
Autorka na co dzień spełnia się w roli mamy i żony.
Lubi czytać powieści dla młodzieży i o młodzieży.

Czytaj więcej >> bractwo dusz: o autorce – www.bractwodusz.com/p/o-autorce


bractwo Dusz, Ksiega 1
  „Bractwo Dusz, Księga 1“ ...

Grace w swoje 16 urodziny dowiaduje się, że jest jednym z sześciorga dzieciaków, które mają w sobie Dusze Bogiń i Bogów Greckich. W ciągu tygodnia musi pokochać chłopaka, którego nigdy wcześniej nie widziała i nawet nie ma pojęcia, czy on istnieje, w przeciwnym razie oboje umrą.
Bractwo Dusz, Księga 1, opowiada o nastolatkach, którzy nieświadomi niebezpieczeństwa, jakie kryje się w Cieniu, decydują się przeciwstawić Złu. Poznają przy tym potęgę miłości Bratnich Dusz, siłę przyciągania Energii Żywiołów i dowiadują się, że istnienie Wszechświata zależy właśnie od nich.


Bractwo Dusz, Ksiega 2„Bractwo Dusz, Księga 2” ...

jest kontynuacją niezwykłych przygód Grace i jej przyjaciół.
Okazuje się, że pokonanie Duszy Odyna było tylko lekcją życia, z jaką musieli zmierzyć się główni bohaterowie. Teraz pojawili się nowi wrogowie, jeszcze potężniejsi i bardziej niebezpieczni. Młodych przyjaciół czekają nowe, bardzo trudne wyzwania, ich przyjaźń zostanie wystawiona na poważną próbę, a miłość okaże się uczuciem bardzo kruchym, w obliczu energii ziemi i kosmosu, której przyciąganie będzie na tyle potężne, że tylko śmierć przyniesie ulgę. Najbliższa rodzina okaże się największym zagrożeniem. Będzie miłość i walka, przyjaźń i osamotnienie, życie i śmierć, a wszystko to owiane tajemniczym przyciąganiem energii żywiołów, siłą uczuć runicznych kamieni, magią, płynącą z drzew życia, blaskiem jeziora na Wyspie Cieni, i niezwykłym białym domem dusz w międzywymiarowym świecie.


Bractwo Dusz, Ksiega 3 „Bractwo Dusz, Księga 3” ...

Zainspirowana pracami dr Michaela Newtona nad nieśmiertelnością duszy, postanowiłam przemycić odrobinę magicznego świata dusz do Księgi 3 mojej książki.
I tak powstała opowieść o pięknej miłości pomiędzy najważniejszymi bratnimi duszami, o rozterkach związanych z wyborem tej właściwej duszy jako towarzysza życia oraz o sile uczucia miłości tej jedynej drugiej połowy. Znajdziecie tutaj garść informacji o poprzednich wcieleniach i o karmie, a nawet o niezwykłej hawajskiej metodzie Ho'oponopono.
Główni bohaterowie dalej mierzą się z ciężarem swojego przeznaczenia, nadal są rozdarci pomiędzy nowymi wyzwaniami a tym, co wpajano im w dzieciństwie, ponownie muszą dokonywać trudnych wyborów, których konsekwencje często wiążą się z ryzykiem utraty życia, jednak mimo wszystkich przeciwności losu kierują się miłością, przyjaźnią i wiarą, w których tkwi siła istnienia ludzkości.


www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright