^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Instalacja Skype`a

skypeSkype, chyba najbardziej znany komunikator. Za jego pośrednictwem można prowadzić rozmowy głosowe, wideo oraz przesyłać wiadomości tekstowe. Rozmowy pomiędzy użytkownikami odbywają się za darmo. Umożliwia wysoką jakość rozmów głosowych, możliwość dyskusji wielu osób na raz. Świetny system przesyłania plików. Telefonia skype "voip Skype" umożliwia nam wykonywanie połączeń telefonicznych na telefony stacjonarne i komórkowe...1/POBIERANIE SKYPE - Skopiuj i wklej do paska adresowego przeglądarki internetowej poniższy adres internetowy,

http://www.skype.com/intl/pl/get-skype/on-your-computer/windows/downloading/

lub http://skype.onet.pl/1523346,pobierz.html ...patrz poniżej…:

00

… pojawi się strona z której pobierzesz plik instalacyjny Skype (najnowsza wersja SkypeSetup.exe) ….patrz poniżej…:


01

Oraz okno …….patrz poniżej…:


02


04

Standardowym miejscem na dysku twardym naszego komputera, w którym plik będzie zapisany (dla Mozilla Firefox) jest folder… „Moje Dokumenty” lub znajdujący się w nim inny folder o nazwie np. „Pobieralnia”. Najwygodniej, chyba jest ustawić zapisywanie pobieranych z internetu plików poprostu na pulpicie. Zawsze mamy go „pod reką”. Jednak już po pobraniu nie jest zalecane trzymanie na pulpicie plików zwłaszcza w nadmiernej ilości, gdyż opóźnia to pracę systemu operacyjnego zainstalowanego na komputerze. Pulpit to część dysku systemowego C:/ . Wskazane jest, aby pliki umieszczać w folderze utworzonym specjalnie dla nich na innym dysku (partycji) niż ta z zainstalowanym systemem operacyjnym...patrz poniżej…:


05


Pobrany na pulpit plik instalacyjny o nazwie „SkypeSetup” ...patrz obok…: 06 .


2/ INSTALACJA PROGRAMU


0810


-klikamy raz na przycisk „zgadzam się – instaluj” 11. Rozpoczyna się automatyczny proces pobierania-instalowania poszczególnych składników programu ….patrz poniżej…:


12


…może to potrwać od kilkudziesięciu sekund do kilku minut. Po zakończeniu tego automatycznego procesu pojawia się okno ….patrz poniżej…:


13


16

Natomiast na pasku uruchomionych programów (prawy-dolny róg ekranu) pojawia się ikona uruchamianego (uruchomionego) Skype. ….patrz poniżej…:

17

Po następnych kilkunastu, kilkudziesięciu sekundach pojawiają się dwa okna :

-Jedno to okno „Skype – Ekran powitalny” ….patrz poniżej…:


18


-drugie to Główne okno programu Skype ….patrz poniżej…:


19

o nazwie „Skype TM –nasza nazwa” ….patrz poniżej…:


21


Jeśli wcześniej już posiadaliśmy zainstalowanego i zarejestrowanego Skype to w oknie głównym , pod zakładką „Kontakty” zobaczymy listę-wykaz naszych znajomych (kontaktów).


Kliknij ten link i prześledź instalację na załączonym filmiku...
1/ ^ POBIERANIE SKYPE


www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright