^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Program Antywirusowy

avast_antywirus2 Program antywirusowy popularnie zwany antywirusem zabezpiecza nasz komputer przed wirusami i innymi szkodliwymi programami. Bezpośrednio po instalacji systemu operacyjnego Windows, jeszcze przed połączeniem komputera z Internetem, należy zadbać o to, aby to oprogramowanie było zainstalowane i odpowiednio skonfigurowane. W przeciwnym razie możemy być bardzo niemile zaskoczeni szybko pogarszająca się pracą i wydajnością naszego komputera oraz innymi pojawiającymi się niechcianymi zjawiskami. Komputer bez aktywnego oprogramowania antywirusowego i firewalla jest bardzo podatny na wszelkiego rodzaju szkodliwe programy z Internetu takie jak: wirusy, robaki, trojany itp.

Slogan, że nie wchodząc na "szkodliwe" strony nie "złapiemy" wirusa jest już od dawna nieaktualny. Rozprzestrzeniające się z ogromną szybkością w sieci szkodliwe programy zarażają komputery nieświadomych tego użytkowników. O ile instalacją firewalla nie musimy się martwić, gdyż jest obecnie jednym ze składników każdego Widnowsa (lepszy taki niż żaden), to o instalację antywirusa musimy zadbać sami. Wbrew pozorom nie jest to skomplikowane. Zazwyczaj należy się trzymać kreatora instalacji i dobrnąć do ostatniego okienka kończącego proces instalacji.

Większość antywirusów ma tak skonfigurowane (domyślnie) ustawienia , że bez jakichkolwiek zmian są zdolne chronić nasz komputer. Jedyne co musimy zrobić to, zezwolić na aktualizację baz wirusów oraz przeskanowanie dysków komputera pod kątem znajdującego się na nich ewentualnego szkodliwego oprogramowania? I w zasadzie tyle.

Darmowy program antywirusowy możesz pobrać klikając na link... avast! Free Antivirus 2014 9.0.2018.392;. (dawniej avast! Home Edition), niezwykle popularny, darmowy program antywirusowy. Lub... Kategoria: Programy antywirusowe... Programy z dopiskiem "FREE" (Free Programs) w nazwie należą do grupy...darmowych, Pozostałe to programy komercyjne (niedarmowe). Aby zobaczyć przebieg instalacji programu antywirusowego (avast) kliknij tu.


www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright