^Wróć do Góry

Facebook Like Button

foto1 foto2 foto3 foto4 foto5

hair saloonFacet budzi się po kilkutygodniowym piciu, cały siny i zarośnięty. Idzie do łazienki, staje przed lustrem i zaczyna się sobie przyglądać, intensywnie przy tym myśląc. Nagle słyszy z kuchni: - Mietek, zjesz śniadanie? Facet wali się w łeb i mówi: - A... Mietek.

+48 509-435-688
admin@abckomputera.com.pl

abckomputera.com.pl

o komputerach i nie tylko . . .

Sunrise Festiwal 2011

sunrise_festiwalDo Sunrise Festival, festiwalu wschodzącego słońca 2011 pozostało "0" dni. Od dzisiaj, przez trzy kolejne dni grono miłośników tego rodzaju muzyki spotka się po raz dziewiąty w kołobrzeskim amfiteatrze. Cel ...dobra zabawa w dobrym towarzystwie przez te trzy kolejne, magiczne dni najbliższego weekendu.
3 dni, 3 sceny, ponad 30 tysięcy klubowiczów i więcej niż 40 dj-ów z całego świata. To pewne liczby na festiwalu wschodzącego słońca. Takich pewniaków mamy jeszcze więcej! Pewne jest, że agencja MDT po raz kolejny zaprosiła gwiazdy z muzycznej ekstraklasy, których dźwięki zabrzmią na potężnym systemie nagłośnieniowym zainstalowanym przez FOTIS SOUND. O Wasze doznania wizualne jak co roku zadba CLOCKWORK.

MARCEL WODDS WYPRODUKOWAŁ HYMN SF 2011 30 maja 2011.Aż trudno uwierzyć, że Sunrise Festival odbywa się po raz dziewiąty. Impreza, która rozpoczęła się od imienin Krzysztofa ?Krisa? Bartyzel, dziś jest najpopularniejszym letnim eventem z muzyką klubową w Polsce. Sunrise Festival i 3 dni MEGA imprezy w Kołobrzegu są fenomenem na rynku imprezowym w Polsce. Czy również fenomanalny okaże się tegoroczny hymn imprezy? Ocenę pozostawiamy wam, klubowicze.

Organizatorzy festiwalu mają nadzieję, że zapisany na nim obraz i dźwięk spowoduje, że Wasze serca będą bić coraz szybciej, z każdym dniem coraz mocniej, a w dniach 22-23-24 lipca, to będziecie tryskać energią, aby ponownie razem z nami stworzyć coś niepowtarzalnego, co będziemy wspólnie wspominać do następnej edycji.


Sunrise Festival 2011 - okiem fotoreporterów na stronach www.

fotoreportaż ;

fotoreportaż (piątek) - Na trzech ssenach zaprezentowali się tacy DJ'e jak Wet Fingers, Eddie Halliwell, Above & Beyond i wielu innych. Tak jak w zaszłym roku pogoda także nie dopisała ale nie przeszkodziło to kilkunastotysięcznej widowni znakomicie się bawić.

fotoreportaż (sobota) - Na scenach wystąpili między innym Marcel Woods, 4 Strings, Ron van Den Beuken czy Fedde le Grand. Dla uczestników festiwalu przygotowano także budzący wiele emocji pokaz Red Bull X-Fighters.

fotoreportaż afterparty (niedziela) - Niedzielne afterparty Sunrise Festival 2011 przyciągnęło na plaże centralną kilka tysięcy osób Scena usytuowana była na molo. Dj-e grali na niej od wczesnego rana do późnego popołudnia.Poniżej zestawienie artystów, którzy wystapią na festiwalu.


PIĄTEK
YANG / AMFITEATR
Eric Prydz
Eddie Halliwell
Wolfgang Gartner
Dada Life
Afrojack
Toxic Noiz
Wet Fingers
Jay Bae

YIN / PARKING
Above & Beyond
Dash Berlin
Kyau & Albert
Marcus Schossow
Filo & Peri
Arty@lex
Skytech

Sound Players
HISTORY / 3RD STAGE

Jean
4 Strings
Peran van Dijk
Quiz
UHO
Dodziu
Diabllo (Rezydent)


SOBOTA

YANG / AMFITEATR
Fedde le Grand
Mark Knight
Riva Starr
Wally Lopez
Jerome Isma-Ae
Cez Are Kane
Alan White
Carla Roca

YIN / PARKING
Judge Jules (Special Guest)
W&W (Special Guest)
Jochen Miller
Marcel Woods
Nic Chagall
Jonas Stenberg
MC Gunner
Fafaq
Paul Ercossa

HISTORY / 3RD STAGE

Johan Gielen
Randy Katana
Ron van Den Beuken
Rachela
Insane
Maniana
Mike Wind
Diabllo (Rezydent)


NIEDZIELA
AFTER-PARTY
Miqro (Rezydent)
Neevald
W
Loui & Scibi
Matush
Seb Andre
Vivka
SUNSET MUSIC AWARDS 2011

Kris
Ruben de Ronde
Gregory feat. Kostek
Puoteck

i inni ...


LINK do - www.sunrisefestival.pl - Kołobrzeski Amfiteatr 22,23,24 lipca 2011www.vrota.pl
Agencja Ślubna "Pink Ring" - GDAŃSK
www.twojewiadomosci.com.pl

abckomputera.com.pl - 2010 copyright